Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до списку

Дільничні виборчі комісії

07.10.2020

Склад дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №120621

 

Голова комісії – Здор Ольга Володимирівна, 1959 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ».

Заступник голови комісії – Купріянова Лариса Володимирівна, 1957 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Секретар комісії – Динька Ніла Федорівна, 1969 року народження  – від  Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

Члени комісії:

Динька Анатолій Васильович, 1965 року народження – від Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Клюєва Руслана Анатоліївна, 1992 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Ковганко Руслана Іванівна, 1980 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Кривич Олена Анатоліївна, 1969 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Кучугура Тетяна Іванівна, 1957 року народження – від ДГІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Мисник Маргарита Анатолівна, 1994 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Пидан Катерина Олексіївна, 1992 року народження – від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни;

Пидан Світлана Іванівна, 1968 року народження – від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни;

Ростопша Таїса Василівна, 1972 року народження – від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни;

Слойко Любов Станіславівна, 1998 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Турлук Олена Олександрівна, 1954 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Шерстюк Наталія Анатоліївна, 1981 року народження – від кандидата на посаду Могилівського сільського голови Тертишника Віктора Івановича;

Шмалій Ніна Іванівна, 1952 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

 

Склад дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №120622

 

Голова комісії – Ювченко Лариса Валентинівна, 1963 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Заступник голови комісії – Житник Любов Миколаївна, 1976 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Секретар комісії – Коник Тетяна Миколаївна, 1996 року народження  – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

Члени комісії:

Аль Хабарі Любов Миколаївна, 1986 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»;

Бережна Надія Василівна, 1972 року народження – від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни;

Векленко Світлана Сергіївна, 1969 року народження – від Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Гагаріна Валентина Василівна, 1955 року народження – від кандидата на посаду Могилівського сільського голови Тертишника Віктора Івановича;

Івченко Наталія Олександрівна, 1982 року народження - від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни;

Кайстро Олександр Іванович, 1956 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Кайстро Людмила Михайлівна, 1974 року народження – від Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Карапиш Любов Сергіївна, 1961 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Ковтун Наталія Іванівна, 1972 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Паливода Наталія Іванівна, 1976 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Повіренна Наталія Миколаївна, 1980 року народження – від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни;

Стратій Наталія Миколаївна, 1974 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Шульга Валентина Федорівна, 1963 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

 

Склад дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №120623

 

Голова комісії – Коломоєць Вікторія Вікторівна, 1973 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Заступник голови комісії – Десятерик Надія Михайлівна, 1965 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Секретар комісії – Захорольська Любов Олексіївна, 1969 року народження - від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Члени комісії:

Десятерик Тетяна Анатоліївна, 1971 року народження – від Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Дорошенко Валерій Васильович, 1966 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»;

Дорошенко Людмила Григорівна, 1966 року народження – від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни;

Дорошенко Оксана Валеріївна, 1991 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Дубовик Антоніна Семенівна, 1957 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Дубовицька Анастасія Володимирівна, 1996 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Захорольська Ганна Михайлівна, 1968 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Коломоєць Віталій Анатолійович, 1975 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Коломоєць Любов Павлівна, 1952 року народження – від Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Стратій Марина Григорівна, 1988 року народження – від кандидата на посаду Могилівського сільського голови Тертишника Віктора Івановича;

Фітісова Мар’яна Василівна, 1979 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ».

 

Склад дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №120634

 

Голова комісії – Андрусь Валентина Миколаївна, 1961 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Заступник голови комісії – Рашевська Світлана Вікторівна, 1967 року народження – від Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина".

Секретар комісії – Явтушенко Ніна Іванівна, 1972 року народження  – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Члени комісії:

Гор’єва Оксана Іванівна, 1983 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Дзюзюра Віта Володимирівна, 1968 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Іващенко Володимир Михайлович, 1963 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Кислична Любов Василівна, 1968 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Костенко Наталія Леонідівна, 1989 року народження – від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни.

Костенко Ярослав Юрійович, 1987 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ»;

Продан Людмила Петрівна, 1970 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Рашевський Василь Михайлович, 1964 року народження – від Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Товмашенко Світлана Леонідовна, 1967 року народження – від кандидата на посаду Могилівського сільського голови Тертишника Віктора Івановича;

Шульга Оксана Валентинівна, 2002 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Явтушенко Василь Михайлович, 1982 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

 

Склад дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №120635

 

Голова комісії – Каліберда Оксана Олександрівна, 1975 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ».

Заступник голови комісії – Новицька Неля Борисівна, 1968 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Секретар комісії – Касілова Лідія Григорівна, 1965 року народження  – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Члени комісії:

Білоус Вікторія Олексіївна, 1970 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Бойко Світлана Степанівна, 1964 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Данільченко Юрій Олександрович, 1982 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Калініченко Олена Олександрівна, 1975 року народження – від Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Касілова Людмила Миколаївна, 1957 року народження – від Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Сімяник Людмила Олексіївна, 1970 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Сухина Алла Іванівна, 1960 року народження – від голови Могиліської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни.

Улітушкіна Ірина Борисівна, 1962 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Черкасова Тетяна Миколаївна, 1973 року народження – від кандидата на посаду Могилівського сільського голови Тертишника Віктора Івановича;

Шапаренко Ігор Владиславович, 1963 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Шапаренко Юлія Володимирівна, 1965 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

 

Склад дільничної виборчої комісії виборчої дільниці №121779

 

Голова комісії – Кібець Наталія Віталіївна, 1977 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ПРОПОЗИЦІЯ».

Заступник голови комісії – Коробка Наталія Олександрівна, 1977 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Секретар комісії – Шуліка Ірина Григорівна, 1979 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ».

Члени комісії:

Анісімова Інна Петрівна, 1989 року народження – від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни;

Булах Володимир Федорович, 1956 року народження – від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни;

Задорожна Юлія Василівна, 1986 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Зайва Руслана Василівна, 1994 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Кайстро Тетяна Дмитрівна, 1955 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»;

Лисиця Інна Сергіївна, 1981 року народження – від Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Мельникова Валентина Василівна, 1967 року народження  – від  Царичанська районна організація Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина";

Пишняк Альона Миколаївна, 1986 року народження – від голови Могилівської сільської територіальної виборчої комісії Сірченко Таміли Антонівни;

Прохоров Браніслав Джамал огли, 1966 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»;

Сирота Вікторія Володимирівна, 1993 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»;

Сядро Любов Миколаївна, 1967 року народження – від ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»;

Шуліка Віра Петрівна, 1965 року народження – від кандидата на посаду Могилівського сільського голови Тертишника Віктора Івановича;

Шандиба Ганна Антонівна, 1954 року народження – від Дніпропетровська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ».

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше