Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Засідання Громадської ради

Новина
27.11.2019

           У середу, 27листопада 2019 року відбулося засідання громадської ради Могилівської ОТГ. Темою засідання був бюджет громади. Сільський голова Дружко Валерій Володимирович розповів членам громадської ради про цьогорічний бюджет та плани на наступний рік.  Зокрема він зазначив, що у 2019 році громада мала 33 млн грн, 14 621 800 грн із яких надала держава, а решта – 18 641 200 грн – власні доходи громади.  Найбільша стаття видатків – освіта. Окрім утримання двох садочків та двох шкіл цього року було придбано новий шкільний автобус, який уже обслуговує дітей.

            Також Валерій Володимирович повідомив, що у наступному році планується ввести в експлуатацію систему  вуличного освітлення, побудовану  цого року та розширити її мережу. Окрім цього заплановано ремонт доріг. Комунальне підприємство «Джерело» буде укладати договори з громадянами на вивезення сміття, що покликано покращити якість обслуговування населення.  У нас з’явиться кабінет дільничного офіцера поліції.  Але найцікавішою стала новина про розширення нашої громади. У 2020 році планується приєднання до Могилівської ОТГ села Новопідкряж, яке зараз не входить до жодної із громад.

            Члени громадської ради обговорили, як ці зміни торкнуться життя громадян, а також зачепили  ряд інших питань. Зокрема Шульга Валентина Федорівна запропонувала встановити зупинки у місцях масового очікування дітьми шкільного автобуса.

             Стратій Наталія Миколаївна та Сирота Ірина Миколаївна  вважають за необхідне придбати для громади мобільну вуличну сцену з технічним обладнанням для проведення масових заходів.

            Багато уваги було приділено освітленню вулиць та якості доріг.

Громадська рада сформує свої пропозиції та подасть їх сільському голові.

            Наступне засідання громадської ради планується у січні 2020 року.

 

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше