Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Запрошуємо жінок - підприємців на Форум

Оголошення
08.11.2019

В рамках реалізації Програми розвитку малого та середнього підприємцитва в Дніпропетровській області на 2019 -2020 роки, відбудеться Форум ділових жінок: "Історія жіночого успіху: від ідеї до успіху". 

Головна мета форуму - стимулювання розвитку жіночого підприємництва в області, розкриття нових можливостей та ресурсів для розвитку жіночого бізнесу, презентація успішних підприємств, керівниками яких є жінки. На форумі буде створена виставкова зона, на якій можуть презентувати свою продукцію підприємства, керівниками яких є жінки з міст/ районів/ ОТГ.

Захід відбудеться 27 листопада 2019 р. з 10.00 до 16.00 год. у приміщені облдержадміністрації, за адресою: м. Дніпро, просп. О. Поля, 1, І поверх, кругла зала.

 

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше