Зайнятість населення - один з головних приорітетів Могилівської громади.
![](http://mogylivskaotg.gov.ua/storage/news/article/80a1070ad2cf087f005197abf076af37.jpg)
Царичанська філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості – надійний партнер Могилівської об'єднаної територіальної громади, який ефективно реагує на виклики сучасності у вирішенні проблеми зайнятості населення та кадрової комплектації роботодавців. 23.09.2019 року до Могилівської ОТГ з робочим візитом завітала керівник філії Плець Ганна Юрїівна з фахівцями. У ході наради, під керівництвом голови громади Дружко Валерієм Володимировичем, обговорено актуальні питаня стану ринку праці, підведено підсумки роботи за дев'ять місяців та визначені пріоритетні напрямки співпраці на наступний квартал. А саме: план проведення спільних заходів щодо працевлаштування економічно активного населення, профорієнтації молоді, зайнятості окремих категорій населення, які потребують соціального захисту.
![](/storage/news/galleries/c2fdb65b3aea0562de1afc1e7d3cc5b5.jpg)