На головнуКонтакти
Сторонні сервіси
Симулятор бюджету
Бюджет
Prozorro
Новини
Проекти громади
Корисна інформація
Підприємства, заклади та установи
Петиції
Вакансії
Звернення
Структура ОТГ
Документи
Економічний профіль
E-data витрати
Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Combined Shape
Повернутися до новин

Впливай на бюджет своєї громади!

Оголошення
01.11.2019

Впливай на місцеву бюджетну політику – надай свою пропозицію, яким чином повинні бути скеровані кошти бюджету громади в наступному році! Бюджет громади – це гроші громади, твої гроші!

Протягом листопада 2019 року проходе збір пропозицій до Проекту Бюджету Могилівської ОТГ 2020.

Отримати усні консультації та роз’яснення стосовно місцевого бюджету, а також просвітницьку поліграфічну продукцію з бюджетних питань 2019, Ви можете у приміщені Могилівської сільської ради . 

Жителі нашої громади можуть заповнити електронну форму бюджетної пропозиції до бюджету Могилівської сільської ОТГ на 2020 рік за посиланням 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdDwD3c4nFV2B_XMNWH5FFFC8ugvHd38T4t5BqXcR_OOTBchA/viewform?usp=sf_link

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий – ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчику на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю для туристів, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Головне – щоб пропозиції торкались повноважень місцевої влади та були коректно і конкретно сформульовані.

Всі зібрані пропозиції будуть систематизовані та скеровані до Могилівської сільської ради для врахування при підготовці проекту бюджету Могилівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік, а також оприлюднені.

 

Подай свої пропозиції та зроби свою громаду кращою! Не будь байдужим – у твоїх руках майбутнє!
Організатором заходу, виступає громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!». В нашій громаді ця акція проходить в рамках проекту «Доброчесні громади», за підтримки програми DOBRE.
2018 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі
Combined Shape