Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Привітання
27.06.2021
ВІТАННЯ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДНЕМ МОЛОДІ!
 
Шановна Могилівська громадо!
Від імені Могилівської сільської ради вітаємо Вас з 25-ю річницею Конституції України та Днем молоді!
Дуже символічно, що ці знакові свята збігаються в часі. Адже, основою нашої держави, її фундаментом є Конституція України, яка була прийнята Верховною Радою України 28 червня 1996 року, а молодь - тим життєдайним джерелом, яке наповнює її сенсом існування, постійно спонукає змінюватися на краще, рухатися вперед.
У ці святкові дні бажаємо усім, а особливо молодим людям впевнено йти обраним шляхом, бути кращими у своїй сфері діяльності, досягати вершин професіоналізму, а також постійно вчитися новому, бути чесними і порядними, відповідальними і надійними, пізнавати навколишній світ, але палко любити і цінувати свою Батьківщину. Щиро бажаємо нашій молоді зуміти реалізувати свої таланти в Україні, бо лише рідний дім завжди є і буде для кожного місцем духовної сили.
Відповідно до Конституції України, народ є найвищим джерелом влади. Тож ми не просто маємо право, а й повинні самі формувати країну такою, в якій хочемо жити. Успіхів усім нам на цьому шляху!
 
З найкращими побажаннями - Валерій ДРУЖКО,
голова Могилівської територіальної громади
та працівники сільської ради.
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше