Вітаємо з Днем рятівника!
Привітання
![](http://mogylivskaotg.gov.ua/storage/news/article/d0fddf58ae02595f38c9fe68ae0c5a58.jpg)
Всих причетних вітаємо!
Всих причетних вітаємо!
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше