Відкриття нової, сучасної амбулаторії
Оголошення
Більше як пів року активного будівництва знадобилось, щоб 5 серпня 2021 року в Могилеві відчинила свої двері для прийому пацієнтів нова, сучасна амбулаторія сімейної медицини. Фінансування проекту відбувалось як з державного бюджету, за програмою «Доступна медицина», так і співфінансування з місцевого бюджету.
Разом з новим приміщенням амбулаторії сімейним медикам також було передано ключі від нового автомобіля Рено Дастер , за допомогою якого можна буде легко дістатись до пацієнтів на виїздах.
Медичний працівник – це складна професія, бо вона несе відповідальність за людські життя. Цей рік пандемії показав, що медицина, це та галузь, яку потрібно розвивати. Сьогодні сучасна амбулаторія у селі Могилів зможе обслуговувати понад 6 тисячі населення дванадцяти сіл Могилівської сільської ТГ.
Щиро вітаємо всіх працівників Могилівської амбулаторії із визначним днем та бажаємо наснаги, міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам! Хай Ваша нелегка праця приносить тільки радість, бо кожен з нас на своєму місці, повинен гідно служити людям.
У відкритті амбулаторії взяли участь Валерій Володимирович Дружко - голова Могилівської територіальної громади, Пустова Аріна Олександрівна - голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, дитинства та материнства, Іван Ілліч Начовний - заступник голови Дніпро ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
![](/storage/news/galleries/044a118f6f42924beaa043cbea898d83.jpg)
![](/storage/news/galleries/c873207594d318768290eae95feff998.jpg)
![](/storage/news/galleries/6c3cf24d6d631a1535128f2583f1b33c.jpg)
![](/storage/news/galleries/8c5a9df36815b3f30e8a5eb660e238ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/1f14a2d943e3c97965aaeb31ce6cccce.jpg)
![](/storage/news/galleries/d4dc79fd7eff4a489c66b2a9a7325b0c.jpg)
![](/storage/news/galleries/f3549bc71d0cb79bd6cbb0aef19066b1.jpg)
![](/storage/news/galleries/ddb0697a259a51302d81bfc74d27d5b6.jpg)
![](/storage/news/galleries/91683c1dc77a49d722bc9312af2faeeb.jpg)
![](/storage/news/galleries/b6e9832d80c4d0bda5d4cb5a5a25147d.jpg)