Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Увага! Оголошуємо конкурси до 5-ти річчя Могилівської громади!

Оголошення
10.08.2020

28 серпня Могилівська громада святкує 5-у річницю від дня заснування. З нагоди цієї події Могилівська сільська рада  оголошує низку конкурсів різного формату, взяти участь в яких можуть як одна людина, так і громадські організації, колективи, студії, компанії. До Вашої уваги, умови конкурсів:

«Могилів – це моя громада»

(фотоконкурс)

Могилівська сільська рада оголошує фотоконкурс «Могилів – це моя громада»

До участі у конкурсі запрошуються всі, хто захоплюються фотографією і хочуть, щоб їх роботи побачили та оцінили могиляни. Кінцева мета фотоконкурсу – створити календар на 2021 рік.

Обов’язкова умова конкурсу – роботи мають відображати в динаміці реальні життєві ситуації, в яких центральною фігурою є могиляни в життєдіяльності Могилівської громади. На фотографіях обов’язково має бути присутність однієї чи декількох людей в дії на території Могилівської ОТГ. Тобто там має бути видно визначні архітектурні та інші споруди, будинки, вулиці, які ідентифікуються з нашою громадою.

Фотографії надсилаються на адресу Могилівської громади mogylivgromada@gmail.com або приймаються в електронному вигляді (чи паперовому) за адресою: с. Могилів, вул. Панікахи, 3, з 8:00 до 17:00 год, з понеділка по п'ятницю.

Назви файлів повинні містити прізвище автора та назву фотографії.

У надісланих листах має бути обов’язкова позначка: «На фотоконкурс «Могилів – це моя громада».
Фотографії, які не відповідають вищезазначеним вимогам, розглядатися не будуть.

12 робіт, які отримують найбільше голосів, будуть використані для створення календарю. Найкраща робота, обрана жюрі конкурсу, отримає грошовий подарунок у вигляді 500 грн., а також фото – переможець буде красуватись на обгортці календаря на 2021 рік.

Фотографії можна надсилати – з 10 по 25 серпня 2020 р.. Визначення переможця – 28 серпня 2020 р.

Організатори залишають за собою право використовувати фотографії, надіслані на Фотоконкурс, у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі тощо.

"Могилів - туристичний"

(відееоконкурс)

Усіх креативних, ініціативних мешканців Могилівської громади, які відчувають у собі поклик до відеомистецтва, запрошуються до участі в конкурсі «Могилів - туристичний".

Конкурс приурочений до Дня громади 2020, тож і умови відповідні. На відео тривалістю не більше ніж 100 секунд потрібно показати будь-який відеоролик з розкриттям тематики конкурсу - «Як я бачу розвиток туризму у Могилівській громаді!». Усі вдалі конкурсні роботи будуть опубліковані на сторінці у соцмережі та офіційному сайті Могилівської громади. Найкращого автора відеопроекту очікує подарунок у вигляді 500 грн.

Відео для конкурсу варто розміщувати в мережі Фейсбук під обов'язковим хештегом

#могилів-туристичний

"Громада моєї мрії"

(відеоконкурс)

Конкурс приурочений до Дня громади 2020, тож і умови відповідні. На відео тривалістю не більше ніж 100 секунд потрібно показати будь-який відеоролик, який розкриє питання загального розвитку Могилівської громади чи/або які досягнення громади є на теперішній час. Усі вдалі конкурсні роботи будуть опубліковані на сторінці у соцмережі та офіційному сайті Могилівської громади. Найкращого автора відеопроекту очікує подарунок у вигляді 500 грн.

Відео для конкурсу варто розміщувати в мережі Фейсбук під обов'язковим хештегом #громада_моєї_мрії

"Чи знаєш ти свою громаду?"

"Туристичний ярмарок Могилівської ОТГ"

(літературні конкурси)

Мета Конкурсу — сприяння формуванню у людей патріотичних почуттів — любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови; розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів.

Творчі роботи надсилаються на електронну адресу mogylivgromada@gmail.com або ви можете принести роботу у паперовому вигляді за адресою: с. Могилів, вул. Панікахи, 3, обсяг робіт - необмежений.

Учасники-автори зазначають свої дані (ПІБ, вік, домашню адресу, контактний телефон).

На Конкурс приймаються тільки індивідуальні роботи.

Переможець Конкурсу нагороджуються грошовою винагородою у розмірі 500 грн., інші учасники отримають дипломи.

"Громада і я"

(дитячий конкурс малюнку)

Всі бажаючі взяти участь у конкурсі мають надіслати малюнки на електронну адресу mogylivgromada@gmail.com з поміткою «Конкурс малюнків» або принести свої роботи в Могилівську сільську раду, Соціально – гуманітарний відділ.  Всі малюнки будуть виставлені на сторінці соціальної мережі Фейсбук.
Критерії оцінювання конкурсних малюнків:
- Малюнок повинен відповідати вказаній темі;
- Формат роботи має бути не менше ніж А4;
- Техніка виконання на матеріали довільні.
- До малюнку додаються такі відомості: прізвище, ім’я, вік, місце проживання, номер телефону.

Якщо у Вас виникло питання, звертайтесь у Могилівську сільську раду, за адресою с. Могилів, вул. Панікахи, 3 або за телефоном 0957734558 Ірина Володимирівна.

 

 

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше