Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про тимчасову заборону відвідування населенням лісів і в’їзду до них

Оголошення
05.05.2020

На Дніпропетровщині заборонено відвідувати ліси, а також – в’їзд до них автомобільного транспорту у період високої пожежної небезпеки протягом 2020 року.

Відповідне розпорядження підписав голова обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко.

«У зв’язку з надзвичайно високою (5 класу) пожежною небезпекою у лісах області, що пов’язана з посушливою погодою і підвищенням температури повітря в регіоні, з метою запобігання та протидії виникненню лісових пожеж у пожежонебезпечний період поточного року зобов'язую заборонити відвідування населенням лісів і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються з лісогосподарською метою, у період надзвичайно високої (5 класу) пожежної небезпеки протягом 2020 року за умовами погоди», – йдеться у розпорядженні.

Виняток – транспортні засоби, які використовуються для потреб лісового та мисливського господарства, транспорт державних природоохоронних служб і правоохоронних органів при виконанні службових обов’язків, пожежні машини та інша техніка для гасіння пожеж.

Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області рекомендовано забезпечити патрулювання на дорогах області з метою контролю за станом дорожнього руху та недопущення в’їзду транспорту в ліси області.

 

Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше