Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Привітання з Днем шахтаря від Бориса Мазура

Привітання
21.08.2019

Шановні працівники вугільної промисловості!

25 серпня Україна вшановує своїх шахтарів, від праці яких залежить стабільність нашої економіки, її успішний розвиток і добробут громадян! Я від щирого серця вітаю з професійним святом усіх, хто присвятив своє життя шахтарській справі!

Шахтар – одна з найскладніших професій в Україні. Адже, йдучи нелегкими шахтарськими дорогами, вони докладають безліч зусиль для розвитку вітчизняної гірничодобувної промисловості та разом з цим роблять значний внесок в розбудову енергетично незалежної держави.

Хочу висловити слова подяки за вашу героїчну та самовіддану працю. Бажаю, щоб ваші невтомні, наполегливі старання, високі професійні якості та моральна витримка приносили задоволення від роботи та цінувалися на державному рівні відповідними заохоченнями та гідною оплатою.

Бажаю вам успіхів, міцного здоров’я, здійснення всіх задумів, вдалої праці на благо України!!!

З повагою,

Начальник управління

виконавчої дирекції ФССУ

в Дніпропетровській області

  Борис Мазур

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше