Поліція попереджає!
![](http://mogylivskaotg.gov.ua/storage/news/article/831870ae33097a44c57a8413a93ca784.jpg)
Поліція Дніпра попереджає: жодна служба області не проводить дезінфекцію в оселях громадян
Просимо всіх бути обачними та не відчиняти двері незнайомцям. Інтернетом шириться інформація, що група людей у спеціальних костюмах захисту може пропонувати продезінфікувати квартири та будинки. Під видом обробки приміщень зловмисники можуть потрапляти до житла та вчиняти злочини.
Будьте пильними! У разі виникнення подібних ситуацій, одразу повідомляйте на лінію «102».