Поінформування мешканців громади!
Оголошення
![](/storage/news/galleries/b5476c354a06e0904344fc99f9629462.jpg)
![](/storage/news/galleries/bee1b07432e4bce79bad4953bef36798.jpg)
![](/storage/news/galleries/219796c52da603a5003a318feb6830ee.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше