Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ РАДИ МОГИЛІВСЬКОЇ ОТГ ВІДБУЛОСЯ, ВИЗНАЧЕНО ПРОГРАМУ ДІЯЛЬНОСТІ НА 2020 РІК

Новина
13.07.2020
ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ РАДИ МОГИЛІВСЬКОЇ ОТГ ВІДБУЛОСЯ, ВИЗНАЧЕНО ПРОГРАМУ ДІЯЛЬНОСТІ НА 2020 РІК
У четвер 09.07.2020р. відбулося перше засідання Антикорупційної ради з виявлення та оцінки корупційних ризиків. На засідання зібрався майже весь склад ради за виключенням однієї особи. Один з членів Ради брав участь в її роботі через засоби інтернет-комунікації за допомогою програми «Zoom».
Перед початком засідання із вступною промовою виступив Могилівський сільський голова Дружко Валерій Володимирович, за ним своїми міркуваннями щодо діяльності ради поділився Голова депутатської комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики сільської ради Тимошенко Юрій Григорович.
На початку засідання було ще раз оглянуто зміст Антикорупційної програми Могилівської ОТГ на 2020-2022 роки, що є нормативною підставою для створення та існування Антикорупційної ради.
Другим питанням порядку денного було визначено програму діяльності Антикорупційної ради протягом 2020 року. Так планується, що Рада до кінця року надасть поради для покращення діяльності сільської ради та її виконавчих органів щодо:
підготовки та подання щорічних декларацій про майновий стан депутатами та службовцями виконавчих органів Могилівської сільської ради;
дотримання процедури врегулювання конфлікту інтересів при підготовці та ухваленні рішень Могилівською сільською радою;
поповнення бюджету громади за рахунок податку на доходи фізичних осіб;
управління та контролю за діяльністю КП «Джерело»;
дотримання процедури ухвалення та перегляду регуляторних актів;
надання та оприлюднення публічної інформації та наповнення офіційного сайту громади.
Першочерговими для складання висновків з оцінки наявності корупційних ризиків визначені такі напрями:
підготовка та подання щорічних декларацій про майновий стан депутатами та службовцями виконавчих органів Могилівської сільської ради;
дотримання процедури врегулювання конфлікту інтересів при підготовці та ухваленні рішень Могилівською сільською радою.
За кожним з питань було прийнято рішення щодо створення робочої групи з бажаючих членів ради. Робочі групи будуть готувати висновок щодо визначених питань, складання висновків планується звершити до кінця липня 2020 року.
За пропозицією члена Антикорупційної Ради Коваленка Олександра Сергійовича було ухвалено рішення щодо створення робочої групи щодо дій КП «Джерело» МСР з проведення у червні-липні 2020 року поточного ямкового ремонту вулиці Панікахі с.Могилів. Після попереднього збирання та вивчення членами робочої групи необхідної інформації можливість складання висновку з цього питання буде розглянуто на наступному засіданні Антикорупційної ради.
Наприкінці члени Ради обмінялися думками щодо подальшої роботи ради.
Публікацію здійснено в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується Центром Доброчин за фінансової підтримки #Програма_МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з #Мережа_ресурсних_центрів_з_розвитку_місцевої_демократії.
Мережа Центрів включає: Волинський Інститут Права (Волинська область), Центр Громадської Адвокатури (Львівська область), Асоціація сприяння самоорганізації населення (Одеська область), Фонд Розвитку міста Миколаєва (Миколаївська область), Причорноморський Центр Політичних і Соціальних досліджень (Херсонська область), Громадська Ініціатива Луганщини (Луганська область), Центр «Доброчин» (Чернігівська область), Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики (Дніпропетровська область).
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше