Оголошення про наявність вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з питань цивільного захисту та мобілзаційної роботи відділу виконавчого комітету Могилівської сільської ради
Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», Виконавчий комітет Могилівської сільської ради оголошує про наявність вакантної посади спеціаліста ІІ категорії з питань цивільного захисту та мобілзаційної роботи відділу виконавчого комітету цивільного захисту та мобілзаційної роботи Могилівської сільської ради – 1(одна) штатна одиниця.
ОПИС ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ
Назва та категорія посади |
Цивільного захисту та мобілзаційної роботи відділу виконавчого комітету Могилівської сільської ради. Посаду віднесено до сьомої категорії посад в органах місцевого самоврядування. |
Умови оплати праці |
Посадовий оклад – 4600,00 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг посадової особи місцевого самоврядування (державного службовця), за наявності достатнього фонду оплати праці – премія. |
Інформація про призначення на посаду |
Сільський голова після ознайомлення з наданою інформацією та документами, проводить співбесіду з претендентами на зайняття посади спеціаліста ІІ категорії з питань цивільного захисту та мобілзаційної роботи відділу виконавчого комітету Могилівської сільської ради та приймає відповідне розпорядження про призначення на посаду. Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду спеціаліста ІІ категорії з питань цивільного захисту та мобілзаційної роботи відділу виконавчого комітету Могилівської сільської ради, на яку буде призначена особа відповідно до абзацу першого частини п’ятої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (без проведення конкурсу), виникає обов’язковість оголошення та проведення конкурсу у визначеному законодавством порядку. |
Кваліфікаційні вимоги |
Громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем (бакалавр, спеціаліст, магістр); володіння державною мовою, основними принципами роботи на комп’ютері та основними програмними засобами, без вимог до стажу роботи.
|
Перелік документів, необхідних для участі в співбесіді
|
Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, архівні довідки тощо). Приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у співбесіді, протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення, з 01 листопада по 01 грудня 2023 року включно за адресою: вул. Панікахи, 3, с. Могилів. |
Повинен знати |
Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази та розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші нормативно-правові акти, інструкцію з діловодства, правила внутрішнього трудового розпорядку; правила ділового етикету; правила охорони праці та протипожежної безпеки, основні програми роботи на комп’ютері. |
Місце, дата та час початку проведення співбесіди |
с. Могилів, вул. Панікахи, 3 Дніпровського району Дніпропетровської області , кабінет сільського голови, дата та час проведення співбесіди буде повідомлено додатково. Додаткові відомості за тел. 098 414 87 56.
|