Одноразове (спеціальне) добровільне декларування
Оголошення
![](/storage/news/galleries/823e9627719fdd1ebe6cfcf6172437de.jpg)
![](/storage/news/galleries/1f2ab23fc073195badbe051fa1f40b75.jpg)
![](/storage/news/galleries/0801bb20310614954f10ca45cb8bc9da.jpg)
![](/storage/news/galleries/966b291d0e82bb1d5525cbb4af8314da.jpg)
![](/storage/news/galleries/5ff795e66a851275bcf0067f2cd1d310.jpg)
![](/storage/news/galleries/83988ecfe8ed8a7d39ced6fd43999526.jpg)
![](/storage/news/galleries/661cc27e3b9a70d95de41abbcae87f88.jpg)
![](/storage/news/galleries/8486aaa87631c5ae5bc2ce7e78df2e46.jpg)
![](/storage/news/galleries/6067a02cb019364855004a3f93022d09.jpg)
![](/storage/news/galleries/c1e3962b304bdd1c8bd26e3a82999099.jpg)
![](/storage/news/galleries/7dfef52d7f5c282d3bc7d3fa47b1447a.jpg)
![](/storage/news/galleries/31d26f56e55df4e8e068a4bf3904bd8c.jpg)
![](/storage/news/galleries/6467de5439ba7a2cc511483b0a3cce16.jpg)
![](/storage/news/galleries/df08b330c1e7704e3e5ee0de9cb9e4d8.jpg)
![](/storage/news/galleries/63d3e95d88cf80ec48dc38179748ac94.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше