Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Мобільний штаб Могилівської громади

Новина
20.03.2020

Увага!

З 20 березня 2020 р. Могилівська сільська рада запроваджує

МОБІЛЬНИЙ ШТАБ ДОПОМОГИ МЕШКАНЦЯМ МОГИЛІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

У зв’ язку із зупиненнням автобусного сполучення, а також для запобігання виникненню і поширенню коронавірусу на території Могилівської сільської ради ми створюємо мобільний штаб.

Деякі мешканці нашої громади (особливо соціально не захищені верстви населення) не в змозі придбати необхідні продукти харчування, ліки, засоби особистої гігієни та інше життєво необхідне мешканцям громади, для того щоб не склалась критична ситуація Ви можете звернутись за вказаним номером телефону, до працівників КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)», до директорів шкіл, дитячих садочків або на електронну адресу для отримання допомоги у придбані продуктів. Заяви будуть опрацьовані і на протязі 24 годин Вам буде організована БЕЗКОШТОВНА доставка за вказаною адресою.

Що для цього потрібно:

  • особисто передати заяву про необхідну допомогу з чітким переліком необхідних продуктів чи медикаментів, прізвище, ім’я, по-батькові, зазначити домашню адресу та номер телефону;
  • один раз в день після Вашого замовлення ми все закуповуємо за Вашим переліком та привозимо до Вас додому;
  • Ви сплачуєте за чеками вартість закуплених для Вас продуктів та ліків, ДОСТАВКА БЕЗКОШТОВНА.

Дана акція організована для того, щоб соціально незахищені жителі громади берегли своє здоров’я і зайвий раз не виходили з дому та не наражалися на небезпеку.

Прохаємо відповідально віднестись до запропонованої акції, проявити громадянську позицію та ні в якому разі не зловживати наданими пропозиціями!

Телефон для зв’язку

+380957734558 – Ірина;

+380950689005 – Оксана.

Електронна адреса: mogylivgromada@gmail.com

Також всі охочі мають змогу долучитись до акції на волонтерських засадах, як це вже зробила Громадська організація «Могилівська спілка сільської молоді». Нам важлива і необхідна Ваша допомога!

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше