Колективний договір КУ "Могилівський геріатричний пансіонат" ДОР"
Оголошення
![](/storage/news/galleries/555bb2e9919c436b8a880edb9a028ff3.jpg)
![](/storage/news/galleries/978146093dd1a8f2c55dd1bb200162aa.jpg)
![](/storage/news/galleries/f6596636e30a425670f32118f80b015a.jpg)
![](/storage/news/galleries/9c67c39c37da58998787185c12d352b2.jpg)
![](/storage/news/galleries/d6e341fd8ab47d3385d4734180fb9ded.jpg)
![](/storage/news/galleries/9c38ebeaf7e0d610662d933e08ffaacb.jpg)
![](/storage/news/galleries/98334337f43182d9c6a3308e835f1efb.jpg)
![](/storage/news/galleries/c133d089c87a5332a7ed0095706e93c1.jpg)
![](/storage/news/galleries/ac54e255725f6e860f3c248fcea9f5d2.jpg)
![](/storage/news/galleries/3ecdbe7e52b78b19da850772545bcf32.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше