КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР між адміністрацією та уповноваженим представником трудового колективу Могилівського закладу дошкільної освіти «Ромашка» Могилівської сільської ради Дніпропетровської області на 2023-2027 роки
Оголошення
![](/storage/news/galleries/145dd4083c11facbcef516c4f0dd9006.jpg)
![](/storage/news/galleries/1f798e6f66b0a78f22e8bca150f1e65e.jpg)
![](/storage/news/galleries/cd7bf6c58a06a84eabb225e853cebe23.jpg)
![](/storage/news/galleries/7c87a731cce3df3feae98451f5cb7159.jpg)
![](/storage/news/galleries/2a0f29bf854116aadeef6435072d3c37.jpg)
![](/storage/news/galleries/b60cd826e3899cd4c04883fa43fdb8c2.jpg)
![](/storage/news/galleries/80e32af39a454a6a19abd96649c3d772.jpg)
![](/storage/news/galleries/e7e4afd2660303a466831f2f2ec2371a.jpg)
![](/storage/news/galleries/f52bf511b1dbc45b78244857dd94c8a9.jpg)
![](/storage/news/galleries/2d3856baf19ffecb9224c9f96ec163ab.jpg)
![](/storage/news/galleries/279797f5c5725288e6d9c4754719de5a.jpg)
![](/storage/news/galleries/123c294b0fca7bd174cfd26879c3a507.jpg)
![](/storage/news/galleries/3637d4c73668b90904f1d9134cc4b0f2.jpg)
![](/storage/news/galleries/1f65f2754928257f6af25ce9e58b517b.jpg)
![](/storage/news/galleries/e6f19f963bc7726e68ae38ffb8ac6ce9.jpg)
![](/storage/news/galleries/398c81820a96c34bf136c2655509d605.jpg)
![](/storage/news/galleries/9de588d3fc3a3f1eed94e42e05cafbf1.jpg)
![](/storage/news/galleries/72a218b3cfbf11076272134109124287.jpg)
![](/storage/news/galleries/7a8d14f7a19a2d058be1fa76f2e980a9.jpg)
![](/storage/news/galleries/a839177634dbfc2f4963485780fbfb96.jpg)
![](/storage/news/galleries/2662640a308c59eaddc48e961875c776.jpg)
![](/storage/news/galleries/6f05b76445438d03af28366047125c21.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше