Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Хвилина мовчання та акція «Запали свічку» до Дня пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 рр.

Оголошення
24.11.2020

28 листопада увесь український народ вшановуватиме пам'ять жертв голодоморів 1932 – 1933 років. Цього дня Україна традиційно вклоняється усім вбитими голодом у роки геноциду.

Загальнонаціональним заходом до Дня пам’яті жертв голодоморів є хвилина мовчання. Припинивши на хвилину розмови 28 листопада о шістнадцятій годині, ми виразимо скорботу та глибоку пошану загиблим від геноциду 1932 – 1933 років.

Навіть якщо Вам не вдасться вийти до пам'ятника жертв , все одно вшануйте пам'ять жертв голодоморів у своїй домівці, на природі, на роботі. Хвилина мовчання не змінить Вашого життя, а запалена свічка на підвіконні чи столі не зіпсує інтер’єру Вашого дому. Головне, що ми пам’ятаємо про всіх загиблих. Вони у наших серцях... Назавжди.

 

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше