Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До уваги суб’єктів пробації, які перебувають на обліку в Царичанському районному сектору‼!

Оголошення
27.03.2020

До уваги суб’єктів пробації, які перебувають на обліку

в Царичанському районному сектору!

 

Уповноважені органи з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

 

З 18 березня 2020 року:


- скасовуються групові заходи;

 

- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

 

- у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку.

 

 -водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

 

Контактний телефон для зв’язку: 099 643 70 23

Контактна особа: ЗАЙВА СНІЖАНА  ВОЛОДИМИРІВНА

 

Начальник

Царичанського районного сектору

Філії ДУ «Центр пробації» у

Дніпропетровській області

майор внутрішньої служби 

Сніжана ЗАЙВА

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше