Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Сенсокімната «Рівновага» – інноваційний осередок соціалізуючих, ігрових та просвітницьких тренінгів

photo2

Детальніше про проект

Сучасне суспільство висуває нові вимоги до своїх громадян. Це вимагає нових підходів до виховання підростаючого покоління та просвіти дорослих. З огляду на поширені серед людей стереотипи, які несвідомо передаються дітям та негативно впливають на ментальну адаптивність суспільства, необхідно забезпечити здійснення виховного та просвітницького впливу на учнів загальноосвітніх шкіл та дорослих за допомогою новітніх освітніх технологій.

У двох школах громади проводиться виховна та просвітницька робота у формі тренінгів, психологічних студій, дослідницьких семінарів, воркшопів, тощо. Проте у закладах відсутні спеціально обладнані тренінгові кабінети, де такі види роботи можна реалізувати з максимальною зручністю та ефективністю.

Наразі просвітницькі заняття проводяться у звичайних навчальних класах та методичному кабінеті центральної школи громади. З цієї причини виникла гостра необхідність щодо облаштування сенсорної кімнати, як інноваційного осередку соціалізуючих, ігрових та просвітницьких тренінгів на базі КЗ «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Проектом будуть охоплені два загальноосвітні заклади, в яких навчаються 320 учнів і працюють 83 особи зі складу педагогічного та обслуговуючого персоналу, з яких - 69 жінки. А саме:

 - Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів (навчається 221 учень, з них 145 дівчат, та працює 57 осіб педагогічного та обслуговуючого персоналу, з яких 50 — жінки);

 - Могилівська ЗОШ І-ІІ ступенів (навчається 99 учнів ,з них 40 дівчат, та працює 26 осіб педагогічного та обслуговуючого персоналу, з яких - жінок 19).

Також в рамках реалізації проекту планується охопити методичним супроводом 345 батьків учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

З вересня по листопад діагностичною та просвітницькою роботою буде охоплено 508 особа (332 — жінки), а саме:

 127 учнів, з яких 72 дівчини;

 36 педпрацівників, з яких 32 жінки;

345  батьків учнів, з яких 228 жінок.

Крім цього для педагогічного та обслуговуючого персоналу шкіл буде проведено спільний тренінг зі зняття стресу, в якому візьмуть участь 83 особи, з яких 69 жінок.

Згідно статистичних даних 55% населення громади представлене жінками. Вони виявляють зацікавленість у доступі до психологічної просвіти для себе та надання дітям  соціальнокорисних навичок та у вихованні їх без гендерних стереотипів, що повинно сприяти подальшій інтеграції підростаючого покоління у суспільство. Ця ідея знаходить підтримку і у керівництва громади. 

Ключові етапи (віхи)

У ході реалізації проекту заплановано проведення профорієнтаційного тренінгу (6 занять) для учнів та учениць 9-11 класів та психологічну студію з попередження булінгу (3 заняття) для учнів та учениць 5-6 класів загальноосвітніх шкіл громади. Для педколективу планується провести психолого-педагогічний семінар-тренінг «Попередження булінгу в освітньому середовищі». Трудові колективи шкіл стануть учасниками та учасницями тренінгу «Емоційна рівновага». Не залишиться без уваги і батьківський колектив навчальних закладів: для них буде проведено тренінг «Роль батьківського прикладу у формуванні особистості дитини».

На мапі

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше