Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

"Створення сучасних умов роботи вищого представництва органу ОТГ – Ради громади"

photo2

Детальніше про проект

Відповідне облаштування сесійної зали дозволить раді та мешканцям користуватися сучасними засобами проведення засідань, робити презентації матеріалів у зручній формі, забезпечувати аудіо та відео супровід засідань та тренінгів, забезпечувати можливість миттєвого розповсюдження аудіо та відеоматеріалів та проведення конференцій по Скайп та залучати спеціалістів з різних регіонів України та інших країн.

Крім того, ОТГ докладе всіх зусиль, щоб проінформувати своїх мешканців про можливість використання оновленої зали для проведення різноманітних заходів. Буде розроблений та виготовлений графік, який буде розміщено на веб сайті та на інформаційному стенді  у сесійній залі. Церемонія відкриття сесійної зали чи зали для зібрань здійснюватиметься за участі мешканців усіх населених пунктів ОТГ, представників інших ОТГ,  мешканців громади, керівників структурних підрозділів, учнівського самоврядування, депутатів, представників преси, ініціативних груп, формальних та неформальних громадських об’єднань і т.д. Інформацію про впровадження проекту буде висвітлено у ЗМІ та на веб-сайті громади.

Оскільки у сесії, тренінгах та інших зібраннях приймають участь представники всіх населених пунктів громади, зал зібрань буде сприяти поліпшенню якості спілкування, а також буде служити в якості громадського простору і будувати соціальні зв’язки між членами громади. Громада дуже зацікавлена у здібних фахівцях. Сьогодні організація роботи працівників ОТГ дещо відмінні від минулого стану роботи в сільських, селищних та міських  радах. Тому професійне навчання співробітників стало майже одним з основних завдань ради. А для цього потрібно створити умови для розширення знань, підвищення кваліфікації, безперервного вдосконалення  працівників. У рамках програми DOBRE заплановано  безліч  тренінгів, які важко проводити ефективно без сучасного обладнання, якого ОТГ не має і конче потребує. Також під час проведення сесій застосування такого додатково обладнання як проектор, екран, фліпчарт допомагатиме покращити розуміння викладеного матеріалу, забезпечує візуалізацію матеріалів та рішень.

Ключові етапи (віхи)

Приміщення використовується для проведення чергових та позачергових засідань ради на постійній основі, засідань комітетів, постійних комісій, тренінгів для депутатів та працівників виконкому тощо. Приміщення підлягає ремонту, який буде проведено громадою за власний рахунок, і  потребує оснащення відповідною технікою та закупівлю деяких будівельних матеріалів.

Громада налічує 4150 мешканців. Депутатський корпус складається з 22 депутатів. Загалом на кожній сесії, крім депутатів, присутні мешканці ОТГ (в середньому до 20 осіб).

Регулярно у цьому приміщенні  проводяться різноманітні тренінги та зустрічі для депутатів, працівників селищної ради, активних мешканців, керівників структурних підрозділів, приватних підприємців тощо. Загалом, залою може користується приблизно 200-400 осіб на місяць. Тобто, сесійна зала використовується щоденно, але вона зовсім не дозволяє застосовувати сучасні методи у роботі депутатів, проводити інтерактивні навчання та обговорення, оскільки на даний момент облаштована лише меблями (столами). Для ефективної роботи та своєчасного розповсюдження інформації про перебіг засідань, прийняті рішення тощо, приміщення потребує сучасного облаштування, яке має забезпечувати:

А) Відео супровід засідань через відео запис засідань, можливість зв’язку по Скайп з використанням камери та проектора, який відображатиме іншу сторону. Приміщення має бути облаштовано проектором, який  зможе виводити необхідну інформацію на екран, що буде зручним для всіх учасників засідань.

Б) Аудіо супровід засідань через влаштування системи гучномовців з підсилювачем та мікрофонами.

В) Можливість об’єднувати і збирати аудіо та відео інформацію та записувати її, а також використовувати для виведення необхідної інформації на екран і зв’язку по Скайп.

Г) Можливість візуального представлення доповідей, статистичної інформації, інфографіки тощо для прийняття виважених рішень.

Це все надасть можливість усучаснити роботу депутатського корпусу та проведення навчальних заходів, представляти інформацію у зручній для сприйняття формі, забезпечувати приєднання необхідних спеціалістів до обговорення і миттєво інформувати мешканців про перебіг засідань та ознайомлювати їх з прийнятими рішеннями через розміщення відео і аудіо файлів в Інтернет.

 

На мапі

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше