Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Забезпечення пожежної безпеки навчальних закладів Могилівської об’єднаної територіальної громади

photo2

Детальніше про проект

Одним із основних принципів цивільного захисту є пріоритетність завдань, спрямованих на рятування життя та збереження здоров’я громадян, які виконується тільки за умов  оперативного реагування відповідних служб на надзвичайні ситуації та події. Тому, в зв’язку із  технічно застарілим станом  протипожежних устаткувань, які не можуть конкурувати з сучасним, гостро постає питання вчасного реагування на пожежі та інші надзвичайні ситуації, що можуть виникнути. Якісно виконані первинні пожежно-рятувальні операції дадуть можливість врятувати життя. Враховуючи це -  головою громади прийняте рішення про протипожежне укомплектування  Могилівських навчальних закладів, а саме забезпечення:

  • системами протипожежного захисту;
  • первинними засобами пожежогасіння;
  • зовнішніми установками від прямих попадань блискавки;
  • пожежними щитами;
  • деревообробкою покрівель для вогнезахисту;
  • навчання керівників навчальних закладів, з отриманням сертифікатів, з питань пожежної безпеки.

  Дані заходи забезпечать в деякій мірі захист життя і здоров’я всіх школярів, дошкільнят та працівників ЗОШ і ДНЗ громади.

В рамках реалізації проекту всі навчально-виховні заклади ОТГ забезпечені протипожежним укомплектуванням.

Ключові етапи (віхи)

Результати проекту

Якісні:

1.      Забезпечення первинної пожежної безпеки двох ЗОШ та двох ДНЗ населених пунктів Могилівської об’єднаної територіальної громади.

2.      Покращення матеріально-технічного оснащення шкіл та дитячих садочків громади.

3.      Досягнення належного рівня фінансового і матеріально технічного забезпечення у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Кількісні:

1.      Знизиться рівень гибелі людей, дітей, а також псування майна через пожежі.

2.      Зменшення потенційних витрат мінімального часу на прибуття пожежних підрозділів до місця пожежі за рахунок придбаного обладнання первинного пожежогасіння.

 

 

На мапі

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше