Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до проектів

Зовнішні системи та мережі вуличного освітлення

photo2

Детальніше про проект

Покращення благоустрою території громади шляхом оснащення мережі зовнішнього освітлення устаткуванням із використанням технологій енергозбереження.

Ключові етапи (віхи)

1-й етап – підготовчий. Він спрямований на підготовку основних заходів, передбачених проектом, і включає:

Укладання угоди з безпосередніми виконавцями проекту - організацією-підрядником.

Додаткове обстеження мереж, уточнення, корегування та узгодження проектної документації.

Закупівля обладнання та матеріалів.

2-й етап – основні заходи. В цей період проводиться монтаж мережі вуличного освітлення в селі Могилів, Царичанського району, Дніпропетровської області з застосуванням енергозберігаючих ліхтарів, що здійснюється під контролем громадськості.

     Проектом передбачається монтаж мережі живлення зовнішнього освітлення, яка відповідає сучасним нормативам ПУЕ. Для підвищення якісних показників даної мережі, забезпечення нормативної освітленості проїзної частини вулиць Дніпровської, Панікахи, Харківської та Костичева будуть встановлені світлодіодні світильники СКВ–50-102 закритого виконання потужністю 50 Вт. Ці світильники забезпечують значну економію електроенергії при кращих світлотехнічних характеристиках. Для встановлення світильників під оптимальним кутом нахилу передбачається монтаж кронштейнів на опорах.

3-й етап – введення об’єкту в експлуатацію; оцінка ефективності проекту та його впливу на соціально-економічну ситуацію. В цей період здійснюються такі заходи:

Введення об’єкту в експлуатацію.

На мапі

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше