Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Соціальний сектор

Соціальний сектор займається розвитком у Могилівській громаді системи надання соціальних послуг на основі міжнародних принципів відкритості, конкурентності, ефективності із урахуванням індивідуальних потреб окремої категорії громадян.

Повноваження:

  • Реалізація в громаді політики у соціальній сфері.
  • Здійснення аналізу соціальних потреб мешканців Могилівської ТГ.
  • Внесення пропозицій про встановлення за рахунок коштів місцевого бюджету  додаткових до встановлених законодавством України гарантій щодо соціального захисту населення.
  • Надання у встановленому порядку за рахунок коштів місцевих бюджетів допомог, пільг, компенсацій тощо відповідно до рішень органів місцевого самоврядування.
  • Організація та участь в межах своїх повноважень у проведенні заходів, у тому числі конкурсів, турнірів, виставок, конференцій, форумів, семінарів, зборів, урочистих вечорів, заходів, пов’язаних з організацією дозвілля і оздоровлення соціально вразливих категорій населення, та інших заходів, спрямованих на реалізацію соціальної політики у Могилівській громаді.2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше